Üyelik

704_519Kimler olabilir?
Tüm Kadir Has Üniversitesi öğrencileri, çalışanları veya mezunları KHAS Yelken’e üyelik başvurusunda bulunabilir ve üyelik haklarından faydalanabilir.

Üyelik başvurusu onayına kadar her katılımcı “Aday Üye” statüsündedir. Kulüp bünyesinde eğitimini tamamlamış veya Yelken bilgisini “Üye Kabul Sınavı” ile kanıtlamış kişiler doğrudan üyeliğe kabul edilirler.

Ne kazanır?
Gerekli şartları yerine getirerek KHAS Yelken Üyesi olmaya hak kazanan kişiler;

– KHAS Yelken Üyelik Kartı’na sahip olurlar. Bu kart ile; KHAS Yelken Üyeleri için belirlenen özel indirimlerden faydalanabilirler.

– Kulüp tarafından düzenlenen yat eğitim gezilerine, Happy HOUR etkinliklerine, Yarış Takımı’na, eğitimlere ve diğer etkinliklere  katılabilirler.

Sonra?
Üyelik kabulü sonrasında; Yelken bilginizi arttırmak için eğitimlerinize devam edebilir, KHAS Yelken farkıyla yat gezileriyle ülkemizi ve dünyayı gezebilir, Yarış Takımı’nda yer alabilir veya Yönetim, Etkinlik, Eğitim gibi kurullarda görev alarak  KHAS Yelken’in geleceğinde söz sahibi olabilirler.
Nasıl Başvuracağım?
Tanıtım stantlarımızdan, web sayfamızdan veya tanışma toplantılarımız sırasında üyelik başvurusu yapılabilir.

Üyelik Onayı İçin:

Yelken tecrübesi olanlar bize info@khasyelken.com’dan ulaşabilirler. Yelken tecrübesi olmayanlar ise Eğitim sayfamızı inceleyebilir ve kayıt olabilirler. >>>